postele z masivu

Postele z masivu, kterým neodoláte

Postele z masivu, kterým vskutku neodoláte

 

Toužíte po krásné a pevné posteli, která bude navíc perfektně zapadat do vašeho interiéru? Máte rádi kvalitní a pevné materiály, jakými jsou například smrk, buk či dub? V tomto případě tedy jistě nepohrdnete našimi překrásnými postelemi z masivu, které jsou funkční a zároveň velmi praktické. Postele z masivu doplňujeme i o úložný prostor, který využijete zejména v méně prostorných místnostech. Naše postele z masivu neustále zdokonalujeme a na výrobních materiálech rozhodně nešetříme. Výsledkem jsou poté velmi kvalitní a pevné postele z masivu, které budou lahodit vašemu spánku.

 

Postele z masivu s úložným prostorem

 

Vyrábíme rovněž již jednou zmíněné postele z masivu s úložným prostorem, které se hodí zejména do menších místností. Funkční a zároveň praktický úložný prostor ocení každý. Rádi vám sestavíme postel s úložným prostorem přesně na míru, dle vašich specifických požadavků. Do naší nabídky postelí z masivu spadají postele jednolůžkové s rozměry 90 x 200cm a také postele manželské o rozměrech 180 x 200cm. Na základě vašeho přání ovšem vyrobíme i postel v prodloužené verzi, která bude vyhovovat přesně vašim zadaným parametrům. K postelím vám můžeme nabídnout i velmi kvalitní a pevné noční stolky z masivu, které jsou velmi praktické. Oceníte nejen jejich specifický design, ale také funkčnost.

 

postel z masivu - Carmen 180x200 cm

 

Postele z kvalitních dřevin

 

Naše postele z masivu, jsou vyráběny s ohledem na nejnovější trendy. V současné době se těší velkému zájmů zejména vysoké a pevné postele, které nabízí dostatek úložného prostoru. Tato služba je nedocenitelná zejména tam, kde není možné mít klasický otevírací šuplík na potřebné věci. Nikdy jsme nešetřili na materiálech, a tudíž jsou naše postele vyrobeny z těch nejkvalitnějších dřevin, které vám budou složit mnoho let. Pokud si tedy potrpíte na kvalitě za rozumnou cenu, jistě si takovouto postel pořiďte i do své ložnice.