postele z masivu

Oblíbené postele s úložným prostorem

 

Oblíbené postele z masivu s úložným prostorem

Proč mají lidé rádi postele s úložného prostoru vyrobené z masivního dřeva? Důvodů je celá řada.

Praktičnost

Obytný prostor je téměř vždy nějakým způsobem limitován. Aby lidé mohli postel použít i jako například peřináč nebo odkladiště sezónních věcí jsou v v devadesáti procentech pro. Efekt je jasný úspora místa a uklizenější místnost.

 

Pevnost

Jelikož postele z produkce Marek Migo Postele z masivu jsou vyráběny s tvrdých dřevin jako je buk a dub, jsou dostatečně tuhé. Pevná postel má svoji stabilitu. Stabilita je důležitá nejen při spánku ale také pokud se partneři nechtějí zrovna jen vyspat ale i například pomilovat. Tuhé postele z masivu budou pasivní a bez vrzavých zvuků jelikož jsou samy sobě robustní oporou.

 

Snadný přístup k obsahu uvnitř postele

Protože se snažíme našim zákazníkům naslouchat děláme přístup do postelového úložného prostoru nejen formou šuplíků ale i tak praktickým přístupem shora odklopením roštu. Takzvané výklopy se dělají často v podobě čelní výklopný rošt v celku nebo i dělený. Také boční klopné rošty jsou poměrně oblíbené. Vždy záleží co kterému zákazníkovi více vyhovuje. V podkrovních bytech je možné mí třeba i výklopný rošt boční v celku.
Nároční zákazníci si už i přáli kombinaci čelního a bočního výklopného roštu.

 

Oblíbené postele s úložným prostorem z masivu - Meryl 180x200 moření Olše a dole přírodní masiv + čirý lak

 

Jednoduchý a funkční design

Ve většině ložnic je postel poněkud dominantní a nepřehlédnutelná. Nejen proto by se nám ale vám našim zákazníkům měla líbit. Čisté linie a tvary například průřezů mají vícero funkcí. Co od našich zákazníků slýcháme často je to že si přejí aby průřezů v plochách například u hlavy (velké čelo) bylo minimum. Pro si toto přejí. Nemělo by být pracné utírat na posteli prach.
Zároveň by se bylo mít čeho držet například při vycházení s postele a nebo při milování. Vzhled Postele z masivu s úložným prostorem dále u lidí evokuje dobrou pozitivní náladu a nebo například připomíná oblíbený tvar.

 

Efekt zdravého spánku

Návrat k přírodním hodnotám a cesta k udržitelnému zdraví je nejen moderní ale vedek návratu pevným dřevěným postelím. Byly tady stovky let a změnil se jen vzhled. K postelím se dá přikoupit i snadno dna s větráním které se snadno do postele z masivu vloží.

 

Závěrem

Doprava s montáží se hodí  a nechat si přivést i zdravotní matrace z naší produkce je rozumná volba. Ze série matrace 1+1 navíc je nejvíce oblíbená matrace Flora, jedná se o ortopedickou matraci za rozumnou cenu. Druhá nejvíce oblíbená matrace je partnerská matrace Bianca.