postele z masivu

Co k posteli z masivu?

 

Co si ještě pořídit k posteli z masivu?

 

Postele z masivu se staly nedílnou součástí našich domů, není to už jen vyhrazeno jen movitějším. Vlastnit dřevěnou postel z masivu může čím dál více rodin i jednotlivců. Pojďme si projít některé doplňky které si můžete nechat vyrobit a to ať už máte, nebo teprve budete mít klasické postele z masivu a nebo šířeji využitelné postele z masivu s úložným prostorem.

 

Matrace k posteli z masivu

 

Potřeby našich těl jsou u každého člověka jedinečné. Někdo si chce pospat  na měkkém, druhý má v oblibě spíše tvrdost. Pokud máte problémy s páteří, aktivně sportujete a nebo máte nadváhou je pro vás inovativním řešením spánek na tvrdém zdravotní matraci.
Krční páteř i kříž vyžadují v průběhu spánku spánku podporu, kterou jim umožní právě zdravotní matrace. V této situaci jsou skvěle cíleným produktem matrace s paměťovou pěnou, která lidem s poruchami spánku nebo těhotným ženám udělá tu nejlepší službu. Měkké matrace naopak využijí dříve narození a nemocní lidé, jenž tráví v dřevěné posteli většinu dne a vyžadují pohodlí.

 

Dnes si vyberou zdravotní matraci i alergici, a to díky antibakteriální pěně, která likviduje plísně a nežádoucí mikroorganismy. Všechny nabízené potahy na matrace z naší produkce jsou pratelné a alergicky neutrální. Pevný základ pro zdravotní matraci i rošt vám poskytnou kvalitní a poctivě vyrobené postele z masivu od výrobce postelí z masivu Marek Migo. Z naší nabídky matrací se těší oblibě ortopedická matrace Flora která se prodává v cenově výhodném setu 1+ matrace navíc. Partnerská matrace Bianca v setu matrace 1+1, se zase těší oblibě u méně náročných uživatelů, kteří však chtějí ještě kvalitní ale i dostupnou oboustrannou matraci.

 

postel z masivu s úložným prostorem - Rosemary 160x200 bílý lak matný, boční výklopné rošty

 

Noční stolky k posteli z masivu

 

Malé nebo velké, funkční i dekorativní noční stolky jsou často v každé ložnici.
Pokud jste noční stolek dosud neměl a hodláte si ho pořídit počítejte s tím že změní charakter pokoje - ložnice.
Noční stolek k posteli z masivu slouží mimo jiné jako odkládací prostor pro mobil, lampu, knihu, sklenici vody a .. jiné.
Pokud si vyberete noční stolek s poličkou nebo můžete mít více zásuvek, kde si všechny své věci uložíte.
Jelikož noční stolky zpravidla doplňují postele z masivu, jejich výše by měla být optimální. Často bývá souběžná s horní hranou bočnice od postele a nebo i u postele z masivu s úložným prostorem. Pokud by byl stolek k posteli příliš vysoký působil by rušivým dojmem při malé nebo krátké posteli.
Při rozvaze také musíte brát na zřetel i velikost místnosti. Velká Ložnice potřebuje větší postel z masivu i doplňky jako jsou například noční stoky. Do menší ložnice se pasuje lépe menší nábytek, který bude působit správně.