postele z masivu

Zimní barvy k posteli z masivu

Zimní barvy v ložnici

 

Pohodlné postele z masivu nabízejí nesmírný komfort a pohodlí. Kromě kvalitního materiálu a matrace je důležité věnovat pozornost barvám. Existuje řada faktorů, které je třeba vzít v úvahu při výběru barvy do ložnice: Psychologické vnímání
Tato místnost slouží především k relaxaci, takže je důležité zvolit takové barvy, které vám pomohou relaxovat.
Prostor
Jaká barva v ložnici bude nejlepší? Bereme ohled na velikost postele z masivu a velikost celkového prostoru v místnosti. Zvolíte-li zimní barvy v ložnici, tzn. nasycené a tmavé tóny, tak ty zvětšují vizuálně prostor, chlad a světlo - zvyšují.

 

postel z masivu Isabela 180x200 cm, dřevina: buk, moření ořech:

postel z masivu Isabela 180x200 cm, dřevina buk, olej moření ořech

 

Postele z masivu s úložným prostorem - osvětlení

 

Pokud vám v ložnici zabírají postele z masivu s úložným prostorem hodně místa a není v místnosti dostatek světla, volíme světlou barvu stěn. Na trhu existuje mnoho dokončovacích materiálů, které mohou vytvořit krásnou světelnou hru v denním i umělém osvětlení. Designové trendy Moderní návrháři doporučují u postele z masivu s úložným prostorem jednu dominantní barvu v místnosti; případně pokoj v jedné barvě, ale s použitím různých odstínů.

 

Klasické zimní barvy v ložnici

 

Postele z masivu se budou nádherně vyjímat v bílé barvě, která je spojena s čistotou, harmonií a dobrotou. Je vhodná pro téměř všechny lidi. Ložnice v bílé barvě vypadá elegantně a stylově. Vizuálně se bude místnost zdát větší, zejména v kombinaci s lesklými kryty a zrcadly s fazetou. Šedá Mezi všechny odstíny šedé pro tento pokoj je vhodný světlý tón a stříbřitý. Ložnice v šedých barvách bude ztělesňovat zdrženlivost a eleganci. Ložnice v šedé barvě nebude nudná, pokud ji budete kombinovat s jiným výraznějším zbarvením. Ideální je vytvářet jasné akcenty. Modrá Modrá je považována za nejlepší barvu do ložnice. Doporučují ji návrháři, psychologové a dokonce i lékaři. Uvádí se, že v ložnici modrá barva má léčivé účinky: omlazuje, snižuje krevní tlak, uvolňuje jako jemná masáž, zdají se příjemné sny.