postele z masivu

Vaše nová postel z masivu

Co bude přínosem dřevěné postele?

 

  • Jednoznačně lze říci že síla a pevnost která navíc na omak působí příjemně.
  • Klid při spánku protože celo-masivní postel nevrzá.
  • V dlouhodobém horizontu taková postýlka přináší úsporu peněz protože její životnost se počítá minimálně na desítky let.
  • Úsporu místa v ložnici. To platí zejména u postelí s úložným prostorem které jsou ale stále celé z masivu.
  • Psychickou pohodu. Protože můžete myslet na jiné věci a nebo proste relaxovat.
  • Snadné stěhování postel z produkce Marek Migo postelezmasivu.com je relativně snadno rozebiratelná.
  • Vizuální dojem. Vámi vybraná postel vypadá skvěle.

 

Pevná postel z masivu

 

Ano 3 nebo 4 cm masivního buku to už je opravdu síla. Kvalita není náhoda to platilo a platí. Postele pro vás firma Marek Migo Postele z masivu vyrábí s kvalitních dřevin které se nechávají po zpracování na pile několik let (minimálně 5 let). proschnout. Pro to aby byla kvalita výsledné postele maximální vyrábíme si z hrubých desek vlastní polotovar. Tento polotovar se následně mnohonásobně nechá projít stroji které způsobí že dřevěný polotovar má správnou tloušťku i jemnost povrchu.
Z polotovarů se již vyrábí konkrétní typ manželské postele z masivu kterou si zákazník přál. Toto se děje kombinací klasické řemeslné výroby a také za pomocí nejmodernějších CNC strojů. Docílí se tak maximální kvality přesnosti ale i rychlosti. Poku si zákazník přál mít masivní postel namořenou tak se před finálním lakováním postel namoří. Povrchová úprava nejčastěji čirým polo-matným lakem se provádí ve více vrstvách opět pro zajištění maximální kvality.

 

postel z masivu Carmen

 

Nerušený spánek v dřevěném postýlce

 

Vaše stará dřevotřísková postel vrzala? S postelí z masivu přijde klid. Drtivá většina lidí se během spánku různě přetáčí a mění svoji polohu. Stará rozvrzaná postel s levných náhražek dřeva se poměrně rychle ve spojích uvolní a právě když se potřebujete prospat tak vás povrzávání ruší. Z odezvy od našich zákazníků víme že konečně klidně spí. Jejich reakce jsou slovní ale i úsměv v jejich tváři nás ujišťuje že naše práce na jejich posteli měla smysl.

 

Masivní manželské postele a jejich životnost

 

Jistě si přejete soustředit se na svoji práci, dovolenou či rodinu. Díky skutečně dřevěné manželské posteli vám zůstanou peníze na Vaše koníčky či další budovatelské plány. Případně si zajeďte na dovolenou. O svoji postel se již nemusíte bát.
Jste ze svou novou postelí z masivu spokojení? Doporučte ji přátelům. Budeme rádi když jediné co budete řešit po například 5 letech je nová matrace z naší produkce.