Iron Maiden Revival

Postele z masivu

Postele z masivu jsou vyrobeny ze dřeva a to smrku a buku.  V sortimentu naleznete tyto dřevěné postele - další pro Vás připravujeme.

Iron Maiden Revival

Masivní dřevěné postele

Masivní postele jsou kvalitně vytvořeny ze dřeva a to ze buku, smrku i dubu. V sortimentu naleznete i tyto dřevěné postele - další pro Vás připravujeme.

Manželské postele

Manželské postele jsou zhotoveny z masivního dřeva vysoké kvality. Používáme dřeviny: Bukové, Smrkové. Manželská dřevěná postel to je ta pravá volba pro Vás.

Iron Maiden Revival

Postele s úložným prostorem

Postel s úložným prostorem se vyplatí především v prostorech s nedostatkem místa pro klasický výsuvný šuplík. Design postelí s úložným prostorem je jednoduchý. Podřízen je funkčnosti a praktičnosti.

 

  • Iron Maiden Revival
  • Iron Maiden Revival
  • Iron Maiden Revival
  • Iron Maiden Revival

 

Doplňky k postelím z masivu

Doplňky k postelím jsou vyráběny z masivního dřeva. Používáme dřeviny: Bukové a Smrkové.

 

Postele z masivu - výroba

Postele pro Vás vyrábíme zásadně z masivního dřeva: buk, smrk, dub.

Do výroby našich postelí neustále investujeme.

 

Postele jsou vyrobeny ze dřeva a to buku, smrku a dubu.  V sortimentu nalezneš tyto dřevěné postele - další připravujeme. Všechny tyto typy jsou ve variantách jednolůžkové postele i manželské postele.

Jednolůžko 90x200cm a manželské postele 180x200cm. Jednolůžkové i dvoulůžkové postele je možné vyrobit v šířce 200cm a v prodloužené variantě na 210, 220cm nebo jiného rozměru dle přání. Všechny nabízené kvalitní dřevěné postele se vyrábí v šířkách 90 120 140 160 180 200cm což jsou standartní rozměry postelí.

K postelím nabízím i noční stolky a úložné prostory.

 

Nabízím Vám i možnost výroby atypických rozměrů postelí dle Vašeho zadání a přání.

 

Články o postelích z masivu pro Vaši inspiraci.