postele z masivu

Naberte sílu na posteli z masivu

 

Postele z masivu s úložným prostorem – ozdoba každé ložnice

 

Vydatný spánek nás nabíjí a dodává nám energii do dalšího dne. A kde jinde nabrat sílu než na lůžku, nelze výběr tohoto kusu nábytku podcenit. Konstrukce postele musí sestávat z pevného rámu, lamelového případně segmentového roštu, nesmí chybě kvalitní matrace, ideálně s potřebnými ortopedickými vlastnostmi. A pokud jste navíc majitelé malé ložnice nebo bytu či domu, tak uvítáte postel z masivu s úložným prostorem. Hlavní její výhodou je to, že vám pomůže maximálně využít prostor v bytě. Vždy je lepší zkombinovat postel s úložným prostorem od jednoho výrobce. Dřevěná postel masiv s úložným prostorem - vybrat si můžete buď rošt s bočním odklápěním, nebo s odklápěním přední části u nohou.

 

Kvalitní postele z masivu s úložným prostorem

Nové postele z masivu s úložným prostorem by měly vypadat stylově a elegantně. A to není u přírodního dřeva žádný problém. Každý nábytek vyrobený z masivu má nadčasový vzhled, nejen dřevěné postele s úložným prostorem. Masiv jako tradiční materiál na výrobu postelí má spoustu výhod - je na pohled hřejivý s výraznými letokruhy, pěkně voní. Přírodní dřevo je velmi pružné a odolné. Masivní postel vám nikdy nebude vrzat, skvěle odolává vlhkosti, zaručuje unikátní stabilitu a životnost na desítky let.

 

postel z masivu s úložným prostorem - Meryl 180x200 cm, dřevina buk, moření atyp len + čirý lak

 

Postel z masivu je stylová a praktická

 

Jsou postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv ve vašem hledáčku? Tak neváhejte a zavítejte na stránky internetového obchodu českého výrobce postelezmasivu.com, kde vás na první pohled zaujme postel z masivu s úložným prostorem Meryl, můžete si zde objednat i noční stolky, komodu nebo matrace 1 + 1. Rozvoz po celé České i Slovenské republice!