postele z masivu

Manželské postele z masivu s úložným prostorem

Nadčasové manželské postele z masivu s úložným prostorem

 

Jen postele z masivu jsou schopny vytvořit příjemnou atmosféru v domě, dát pozitivní emoce, pocit jednoty s přírodou a teplo okamžiku. Poctivé a staletími ověřené dřevo vám žádná dřevotříska a MDF nenahradí.  Postele z masivního přírodního dřeva - vysoká kvalita, šetrnost k životnímu prostředí, přirozená krása. Bude vaše ložnice z toho přírodního materiálu čerpat energii, svěžest a teplo. Na výrobu nábytku se používá hodnotné, leštěné a pečlivě usušené dřevo, které může být buď samostatné - masiv, nebo jsou jednotlivé nařezané desky spojeny s lepidlem (laminát), používá se i dřevotříska, ovšem jednoznačným vítězem je masiv. Postele z masivu s úložným prostorem si vás získají svojí nadčasovostí.

 

Pohodlné místo pro čtení knihy - celomasivní postel

 

Materiál jsme vybrali je na řadě otázka: Jaká je ideální výška postele z masivu od podlahy?
Existují tři standardy:
evropský – 50 až 60 cm od podlahy
východ – 20 až 40 cm od podlahy
americký  - 80 až 100 cm od podlahy

 

postel z masivu s úložným prostorem - Meryl 180x200 cm, dřevina buk, olej odstín dub

 

Průměrná výška je považována za klasiku - postel se nachází na úrovni kolen. Chcete-li zjistit, zda bude výška postele pro vás pohodlná, sedněte si na postel z masivu a položte svá celá chodidla na zem, nohy od kyčle dolů musí svírat pravý úhel nebo slabě otevřený.  Stále platí, čím je postel vyšší, tím je pohodlnější. Vyšší lůžko především preferují senioři a lidé se zdravotními problémy.

 

Postele z masivu ve vysoké kvalitě na postelezmasivu.com

 

Teplo, pohodlí, trvanlivost, nadčasovost - to vše a mnohem více nabízejí postele s výklopnými rošty s úložným prostorem v provedení celo-masiv, které si můžete objednat v internetovém obchodě postelezmasivu.com. Dovolujeme si upozornit na postel z masivu Aneta – oceníte jak stylový vzhled, tak vysokou kvalitu dubového dveře. Další varianty provedení – smrk, buk. Polohovatelné kování, dřevo je naolejované bio nátěrem.