postele z masivu

Dřevěná postel s úložným prostorem

Dřevěná postel z masivu do Vaší ložnice

 

V současné době odborníci doporučují dávat přednost přírodním materiálům. Dřevěný materiál je šetrný k životnímu prostředí, má elegantní přímo nadčasový vzhled a při správné údržbě vám dlouho vydrží. Ohromně populární v malých bytech jsou postele z masivu s úložným prostorem. Místa na ukládání věcí není nikdy dost a postele s obřími úložnými prostory vítá každá domácnost. Standardní i oblíbené rozměry manželské postele jsou 140x200 cm, 160 x 200 cm a 180 x 200 cm, pochopitelně je větší zájem o ty větší, pokud nejsou uživatelé omezení malým prostorem.

 

postel z masivu s úložným prostorem - Carmen 180x200 cm, dřevina dub, olej odstín ořech + atyp noční stolky

 

Postele z masivu - návrat ke starým tradicím

 

Ložnicový nábytek ze dřeva má řadu výhod:

► pevnost a životnost - kvalitní materiál s náležitou péčí a údržbou vydrží desítky let;

► šetrné k životnímu prostředí - přírodní materiály v dnešní době jsou jednou z priorit, dřevo je zcela bezpečné pro lidský organismus;

► pozitivní energie - pozitivní uklidňující vliv dřeva na lidskou psychiku;

► krásný vzhled - dřevo jako materiál má originální texturu - ´vzory z přírody´, tím jsou i postele z masivu unikátní, neopakovatelný.

► Takové výrobky nepotřebují nějaké další zdobení, stačí prostá povrchová úprava;

► jednoduchá opracovatelnost - měkké poddajné dřevo se dokonale hodí k výrobě nábytku (tvrdé dřevo vyžaduje speciální vybavení), výrobky z něj mohou mít jakýkoliv tvar.

 

Výrobci používají různé dřeviny (tvrdé, měkké), a proto jsou schopni nabídnout spotřebitelům širokou škálu modelů lůžek, které se liší povrchovou strukturou a barvou.

 

Poctivé postele z masivu s úložným prostorem

 

V současnosti nemusíte řešit, zda si postel z masivu s úložným prostorem Carmen nechat vyrobit na zakázku nebo ji koupit. Elektronické obchody jsou přeplněné výrobky různých velikostí, designů a materiálů v široké paletě barev. Nelze odejít bez objednávky. A pokud máte doma chlupaté mazlíčky, tak dřevěná postel je nutností. Máte-li zájem o vysokou kvalitu za rozumnou cenu, tak určitě zavítejte do internetového obchodu postelezmasivu.com, kde je veškerý nábytek naolejovaný vysoce kvalitními bio nátěry.